Женский журнал НАТАЛИ женский журнал Новости на женский журнал НАТАЛИ новости Афиша на женский журнал НАТАЛИ афиша Подписка на женский журнал НАТАЛИ подписка Реклама на форуме НАТАЛИ реклама на форуме Всё о женском журнале НАТАЛИ о журнале Архив журнала Натали архив журнала     

Женский форум НАТАЛИ

Женский журнал НАТАЛИ
ЛИЧНАЯ ЖИЗНЬ КАРЬЕРА КУЛЬТУРА МОДА КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ ДОМ ЗА ГРАНИЦУ ГОРОСКОП НОВЫЙ ГОД 2016

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 374 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: Сб июл 30, 2016 6:33 pm  Заголовок сообщения: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Вирішила створити тему, бо це дужа важлива подія. І не лише для Штатів, а такой для України (для нас, навіть, набагато важливіше) і для всього світу.

Профиль Отправить личное сообщение  

СообщениеДобавлено: Сб июл 30, 2016 6:35 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Дуже цікава стаття - з графіками, поясненнями тощо. Раджу почитати.

Трамп обогнал Клинтон! Все пропало! Или нет?

СообщениеДобавлено: Сб июл 30, 2016 7:05 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Стаття вже застаріла - сьогодні вже Клінтон обігнала Трампа за рейтингами :)

US election: Hillary Clinton six points ahead of Donald Trump in latest poll

Те, що рейтинг Трампа був на протязі декількох днів вищий за рейтинг Клінтон, пояснюється лише тим, що це сталося відразу після конвенції Республіканської партії. Вона сталася на декілька днів раніше, ніж конвенція Демократичної партії. А тепер, після конвенції демократів, підскочив рейтинг Клінтон. Що, за великим рахунком, теж мало про що говорить.

А ось цікава стаття CNN про основну відмінність цьогорічної Демократичної конвенції від Республіканської:

The Democrats' Republican moment

"The Democratic convention was "about loving America," said prominent conservative writer Jonah Goldberg, "the Republican convention was about loving Trump. If you didn't love Trump, it offered nothing."

СообщениеДобавлено: Сб июл 30, 2016 7:52 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Natasha писал(а):
Стаття вже застаріла - сьогодні вже Клінтон обігнала Трампа за рейтингами :)

Так в статті якраз і показується, що Клінтон значно випереджає Трампа. :)

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 3:59 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Трамп переможе . Два невдалі кандидатури: Трамп загризе кожного, ну а Хіларі він проковтне , як муху.

Ну і Раша вирішила влізти і сюди :shock: :roll: Я так разумію, Пуйло вважає себе дуже крутим і хоче накакати прямо на монітор Клінтонші.

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 4:06 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Цитата:
на протязі

" протягом", Наташа , "протягом" ( c)
https://www.youtube.com/watch?v=L6Ev3p-k4Jo

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 9:13 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Siren'' писал(а):
Трамп переможе . Два невдалі кандидатури: Трамп загризе кожного, ну а Хіларі він проковтне , як муху.

Ну і Раша вирішила влізти і сюди :shock: :roll: Я так разумію, Пуйло вважає себе дуже крутим і хоче накакати прямо на монітор Клінтонші.

Siren Ви дійсно вважаєте що трамп переможе? Тоді це дуже погано для України. Тоді Україна сам на сам із ворогом при повній байдужості заходу для якого українська кров вода а українці розмінна монета в їх шкурної бізнесової целесообразнсті .. та й від америки якщо трамп переможе підтримки чекати не доведеться...

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 10:58 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Siren'' писал(а):
Трамп переможе

Тіпун тобі на язика. Я дуже сподіваюся, що у американців вистачить здорового глузду не обрати це тупе страховисько. [-o<

Нікас, а як Ви вважаєте? Хто виграє? Які там настрої у американському суспільстві?

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 6:00 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

це та ситуація, коли немає з кого вибирати . І я боюсь що буде багато людей, які не підуть голосувати . Я не хочу за них обох голосувати - а значить , чого йти голосувати ? :wink:
Немає центристського кандидата в цій тільки двопартійній системі :evil:

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 6:42 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Це повний п...ц. #-o Я не знаю, що зі мною буде, якщо цей покидьок виграє президентські вибори. :cry:

Цитата:
Кандидат в президенты США Дональд Трамп считает, что президент России Владимир Путин не имеет никакого отношения к событиям на востоке Украины.

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 7:00 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Бурерожденная писал(а):
Це повний п...ц. #-o Я не знаю, що зі мною буде, якщо цей покидьок виграє президентські вибори. :cry:

Цитата:
Кандидат в президенты США Дональд Трамп считает, что президент России Владимир Путин не имеет никакого отношения к событиям на востоке Украины.

Буря, а що буде з такими ж самими українцями? Не з хонтаревими не педями не з юльками не з ригами і т.і.
Ці втечуть, і будуть дихати на своїх виллах свіжим повітрям і пити вино,а нас повчати здалеку Що з звичайними людьми буде? Що буде з маленькими українцями? з людьми похилого віку? А що буде з нашою державаю ? Нас чинуши два роки деморалізують і казочки розказують як гарно все благоденствує . Що буде ... якщо дійсно трамп переможе то Україна буде залита ріками крові та сліз...всі хто зможе тримати зброю в руках будуть боронити свою землю і жінки і чоловіки і діти..
буде щось на кшалт цього

ну а европія буде як завжди мовчати заенопоюватись дупу бюргерську чухати, та з )(улом домовлятись собі тихенько

Последний раз редактировалось Imprevu Вс июл 31, 2016 7:32 pm, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 7:16 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Imprevu писал(а):
Буря, а що буде з такими ж самими українцями? Не з хонтаревими не педями не з юльками не з ригами і т.і.
Ці втечуть, і будуть дихати на своїх виллах свіжим повітрям і пити вино,а нас повчати здалеку Що з людьми буде? Що буде з маленькими українцями? з людьми похилого віку? А що буде з нашою державаю ? Нас чинуши два роки деморалізують і казочки розказують як гарно все благоденствує .

До чого тут це? Штати під керівництвом Обами багато зробили для України за останні 2,5 роки. Да, могли б і більше, але все одно багато. І для того, щоб опустити паРашу, теж багато, хоча теж могли б більше. І я їм за це дуже вдячна. І якщо президентом стане Хіларі, допомога будет тривати - принаймні я на це дуже сподіваюся. Але з паРашею корешуватися вона точно не буде. А якщо прийде Трамп, то це крах всьому - і не лише Україні. І наша влада тут ні причому - не вона обирає президента США і навіть ніяк не вплива на це.

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 7:42 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Бурерожденная писал(а):
Штати під керівництвом Обами багато зробили для України за останні 2,5 роки.

А хто це заперечує ? Принаймні я ні
Бурерожденная писал(а):
Да, могли б і більше, але все одно багато. І для того, щоб опустити паРашу, теж багато, хоча теж могли б більше. І я їм за це дуже вдячна. І якщо президентом стане Хіларі, допомога будет тривати - принаймні я на це дуже сподіваюся. Але з паРашею корешуватися вона точно не буде.

І тут згодна, нема про що сперечатись, бо так воно і є

Бурерожденная писал(а):
А якщо прийде Трамп, то це крах всьому - і не лише Україні.

Мене цікавить моя держава, мене цікавить щоб Україна не зазнала краху.
Бурерожденная писал(а):
І наша влада тут ні причому - не вона обирає президента США і навіть ніяк не вплива на це.

Де я писала, що наша влада тут причому? Де я писала що наша влада обирає президента США? Де я писала що що наша влада впливає на вибір президента США?
Я писала що якщо переможе трамп то наша влада, при першій же нагоді втече з України в безопасне місце..

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 9:14 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Буря не панікуй, я не бачу в інтерв'ю Трампа таких заяв , як в твоійцитаті .
https://www.google.com/amp/s/amp.cnn.co ... ent=safari

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 9:16 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Трамп сказав, що Путін не піде на всю Україну ( з війною ) , як він пішов на Крим . Мається на увазі окупація .

Последний раз редактировалось Siren'' Вс июл 31, 2016 9:21 pm, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 9:20 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Трамп критикує обаму, НАТО і тд за те, що вони дозволили Росії чинити проти України такі агресивні дії. І підкреслює що він і Пуйло не мають нічого спільного.

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 10:32 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Imprevu писал(а):

Нажаль, зараз Україна дуже залежить від інших країн і без них не виживе. Тому в наших же інтересах, щоб і Штати, і країни ЄС жили яко могда довше і краще.
Siren'' писал(а):
Трамп критикує обаму, НАТО і тд за те, що вони дозволили Росії чинити проти України такі агресивні дії. І підкреслює що він і Пуйло не мають нічого спільного.

Дай-то Боже. Але диму без вогню не буває - чомусь приписують такі слова саме Трампу, а не Хіларі.

СообщениеДобавлено: Вс июл 31, 2016 11:19 pm  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Бурерожденная писал(а):
Imprevu писал(а):

Нажаль, зараз Україна дуже залежить від інших країн і без них не виживе. Тому в наших же інтересах, щоб і Штати, і країни ЄС жили яко могда довше і краще.

Про Штати сперечатись не буду хай живуть і цвітуть, бо вибороли незалежність своїми руками, і заслуговують на процвітання. Про европію в мене інша думка, і я бажаю європії всього того, що вона Україні бажає

СообщениеДобавлено: Пн авг 01, 2016 2:20 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Тсю, а свіженьке Трампове про Крим що, не чули? Ну те, що він "розгляне" можливість визнання Криму як рашкіної території, якщо його оберуть президентом? :evil:

Ну а на те, що нібито "путін не піде в Україну" - так представники кампанії Хіларі дуже резонно відповіли: "путін вже в Україні", і додали: "Він [Трамп] хоч про це знає? А чого ще він не знає?" :roll:

"What is he talking about? Russia is already in Ukraine," said Clinton senior policy adviser Jake Sullivan. "Does he not know that? What else doesn’t he know?"

Trump to consider recognizing Russian control of Crimea

СообщениеДобавлено: Пн авг 01, 2016 9:04 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Відразу хочу підкреслити, що, говорячи про вибори в Штатах, я спираюся на як на офіційні джерела (ЗМІ, політтехнологів і т.п. - американських, звичайно), так і на думку тих американців, з якими я спілкуюся, думку яких я поважаю і яких вважаю досить компетентними в цьому питанні. Але, звичайно, я допускаю, що якась інформація пройшла повз мою увагу. Форумські американки, можливо, більш проінформовані.

Так от - моя думка. Що тут сказати... Хорошого мало. Цілком погоджуюся з Сірєнню, що вже та ситуація, яку ми маємо на сьогодні - тобто вибір між цими двома кандидатами, що значить, Президентом стане один з них - це вже поганий результат. Я не вникала в подробиці того, в чому звинувачують Хіларі, але загальне враження про неї - вона надзвичайно мутна фігура. На попередніх виборах, коли іншим кандидатом від демократів був Обама, вона не мала жодних шансів. Тепер же вона йде так впевнено лише тому, що інші демократичні кандидати виявилися ще гіршими - той же Сандерс, наприклад. Ну а щодо Трампа - в мене практично no comments. Я лише скажу, що коли передвиборча гонка лише починалася, я його не сприймала всерйоз взагалі і була впевнена, що він далеко не пройде, і вже точно не стане остаточним кандидатом від республіканців. Коли стало ясно, що він таки ним стане - для мене це був удар. Я чула різні там теорії змови про те, що Демократична партія посприяла тому, що Трамп став кандидатом (як?), тому що буквально проти будь-якого іншого кандидата від республіканців в Хіларі не було б жодного шансу, а з ним в неї високий шанс на перемогу. Але як би там не було - сам факт того, що стільки американців (тих, хто за республіканців) за нього вже проголосувало, і надало йому перевагу перед іншими республіканськими кандидатами, мене дуже турбує і, на мою думку, виявляє величезні проблеми в американському суспільстві, і навіть, можна сказати, кризу.

Щодо наведених вище - мною і іншими - його висловлювань. Ті, хто за Трампа, не раз висловлювали в соцмережах таку думку - це, мовляв, лише передвиборчі ековоки, і, мовляв, не треба перекручувати його слова - щодо того ж Криму він же не сказав, що він сприятиме визнанню його ерефянською територією, він лише сказав, що це розгляне, і т.п. Можливо, це так і є, і дуже вже переживати не варто. Але, навіть якщо це так - Трамп дуже непередбачуваний кандидат, і його висловлювання вже не раз суперечили одне одному; він може казати сьогодні одне, а завтра не просто інше, а цілком протилежне. Крім того, я, звичайно, не недооцінюю його підприємницькі здібності - сам факт того, що він бізнесмен-мільярдер, говорить сам за себе - але від деяких його передвиборчих політичних інтерв'ю в мене враження, що це говорить підліток років десь так 12, причому не дуже, пардон, розумний. Ну не політик він, він поняття не має, про що говорить. Він піднімає питання, про які інші політики бояться навіть вголос говорити, і саме цим, напевне, апелює до аудиторії; але він не просто популіст, він мега-популіст. Він практично не пропонує жодних вирішень піднятих ним проблем. Ну а те, що при цьому люди за нього голосують - як я вже сказала, це показник кризи в суспільстві, на жаль. Крім того, він вже антагонізував значну частину електорату: за етнічною ознакою - афроамериканців і латинос, і за статевою ознакою - величезну частину жіночого електорату. Що ж... Побачимо...

СообщениеДобавлено: Пн авг 01, 2016 9:28 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Ну й винесу окремим постом коментар одного мого американського FB-френда - David Jewberg, американського військового (майора Армії США), який народився в СРСР, але його родині вдалося емігрувати, коли він ще був, здається, взагалі дитиною; тому російською він володіє, але вже як іноземець, що інколи видно з його орфографії. Девід - дуже переконаний (як то кажуть, hardcore) республіканець. Ось що він пише.

"Простите, но я повторю свой Мартовский пост про выборы 2016.
В эти выборы президента США, мне очень стыдно и грустно что в моей любимой стране из 330 миллионов человек такие лживые амбициозные проходимцы лидируют в президентской гонке.
Самая важная, трудная и престижная работа в мире это быть президентом США и по совмещению лидером свободного и демократичного мира. Раньше на эту должность баллотировались и избирались самые достойные граждани, но все изменилось 16 сентября 1960 года.
В этот день произошли первые телевизионные дебаты между кандидатами в президент, Ричард Никсон и Джон Кеннеди. Те кто слушали дебаты по радио, в большинстве согласились что дебаты выиграл опытный политик Никсон, но те кто смотрели по ТВ, большинством решили что выиграл Кеннеди. По телевизору Кеннеди выглядит более уверенным, здоровым, красивым и харизматичным чем нервный, потеющий и бледный Никсон. Один раз увидеть лучше чем 100 раз услышать.
Телевизор изменил президентские выборы США навсегда. Если раньше избиратели перед выборами читали, интересовались и узнавали позиции кандидатов, то теперь они принимают решение базируясь на телевизионный имадж кандидатов и кто им больше приятен и понятен как человек. Это одна из причин почему простоватый Техасец Джордж Буш победил интелегентного и высокомерного Гора в 2000 году. Буш был более симпатичен среднему избирателю.
В 2016 году это ситуация вышла из под контроля. Грубый, лживый и наглый нарцисс Трамп хотел получить бесплатную рекламу своего имени в предвыборной прессе. Он делал явно провокативные заявления без всякой полит-корректности и случайно попал в точку. Он привлек своими высказываниями интерес обозленных и необразованных белых которые не любили иммигрантов и черных. Неожиданно для себя и для всех, он стал лидером и теперь республиканцы не знают что делать с его номинацией. Республиканская верхушка понимает что Трамп это плохо и выиграть у Демократов он не сможет.
Злых и необразованных людей много во всех странах, и Трамп обьеденим их в США. У Трампа нет решений проблем, он просто указывает на очевидные проблемы и возмущается. Проблема Трампа в том что наивных избирателей не более 25 процентов в США, и я уверен что если даже он получит номинацию Республиканцев то все здравомыслящие люди, включая меня проголосуют за ненавистную нам Хиллари Клинтон.
Да, она ужасная амбициозная и беспринципная ведьма, но она безопаснее для страны чем Трамп, мы знаем что от нее ожидать. ИМХО единственный нормальный кандидат в 2016, был Джеб Буш, все были уверенны в его победе, но из за отсутствия харизмы и агрессии он позорно провалил праймарис.
Американский президент это временный капитан огромного тяжелого судна, курс которого капитан может изменить только на пару градусов за свои 4 или 8 года службы, но эти градусы отклонения за много лет могут сильно сбить судно с курса.
Для меня Президент США также мой босс, Главнокоммандующий Армии, и я очень боюсь Трампа и очень не хочу Клинтон. Но иногда из двух зол надо выбирать меньшее, и мне придется скрипя зубами голосовать за Хиллари Клинтон. Трамп мне противен, он есть все что я не хочу что бы мои дети были, а Хиллари только 1/2 от этого.
Я почти либертарианец, это 1/2 демократ и 1/2 республиканец, считаю что последний хороший президент был Рональд Рейган. Нас много, и очевидно что в США срочно нужна третия парти, финансово консервативная и социально либеральная.
У всех своё мнения про Выборы 2016, и я больше не буду комментировать эту тему. Но отслужив 20+ лет стране, я могу в 2017 уйти на пенсию и получать 50% своей зарплаты. это я сделаю если мой Главнокомандующий будет Трамп.
Unfortunately sometimes you must pick the lesser of two evils".

СообщениеДобавлено: Пн авг 01, 2016 10:34 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки

Natasha писал(а):
считаю что последний хороший президент был Рональд Рейган.

Щось я не розумію, чим йому Обама не вгодив. Як на мене, то він дуже гарний президент. :roll:

СообщениеДобавлено: Пн авг 01, 2016 11:31 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки
Летящей походкой

Бурерожденная писал(а):
Natasha писал(а):
считаю что последний хороший президент был Рональд Рейган.

Щось я не розумію, чим йому Обама не вгодив. Як на мене, то він дуже гарний президент. :roll:

особенно для республиканцев :mrgreen:

Рейган - это икона, и да, странно ,что великая республиканская партия за 30 лет от Рейгана пришла к досрочному выдвижению Трампа, и это на очередном пике своей популярности!

А вообще говоря, Штаты выбирают президента для себя прежде всего ,а не для Украины, России и всех остальных.
Штаты как были великой державой - так ею и останутся, хоть два срока Трамп будет президентом, хоть Хиллари.
У них достаточная степень децентрализации, огромный запас прочности и тд и тп
Мы же как-то мало интересовались отношением наших кандидатов к конфликту в Западной Африке, например? Так почему американцы должны вдруг отдавать предпочтение тому или иному кандидату ,исходя из ситуации в Украине?
А то, что Трамп говорит сейчас, опять же, риторика. А что будет по факту - неизвестно

Последний раз редактировалось Лайма Пн авг 01, 2016 11:55 am, всего редактировалось 1 раз.

СообщениеДобавлено: Пн авг 01, 2016 11:34 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки
Летящей походкой

Imprevu писал(а):
Бурерожденная писал(а):
Imprevu писал(а):

Про Штати сперечатись не буду хай живуть і цвітуть, бо вибороли незалежність своїми руками, і заслуговують на процвітання. Про европію в мене інша думка, і я бажаю європії всього того, що вона Україні бажає

О Боги! Какие слова!
А что же такого плохого Европа желает Украине?
Украину уже вклбчили в кучу программ Европейского банка, Еврокомиссии, вечно требуют борьбы с коррупцией, теряют деньги из-за санкций против России - а это мало??? Что же еще должна сделать Европа?
С такими установками "нам должны" скоро и в Европе "трампы" станут проходными кандидатами

СообщениеДобавлено: Пн авг 01, 2016 11:42 am  Заголовок сообщения: Re: Вибори президента Сполучених Штатів Америки
Летящей походкой

а это интересно
https://next.ft.com/content/79bb4042-57 ... dea1b336d4

[ Сообщений: 374 ]  На страницу 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  След.

Гороскоп декабрь
знак Водолей Гороскоп Водолей
знак Рыбы Гороскоп Рыбы
знак Овен Гороскоп Овен
знак Телец Гороскоп Телец
знак Близнецы Гороскоп Близнецы
знак Рак Гороскоп Рак
знак Лев Гороскоп Лев
знак Дева Гороскоп Дева
знак Весы Гороскоп Весы
знак Скорпион Гороскоп Скорпион
знак Стрелец Гороскоп Стрелец