Женский журнал НАТАЛИ женский журнал Новости на женский журнал НАТАЛИ новости Афиша на женский журнал НАТАЛИ афиша Подписка на женский журнал НАТАЛИ подписка Реклама на форуме НАТАЛИ реклама на форуме Всё о женском журнале НАТАЛИ о журнале Архив журнала Натали архив журнала     

Женский форум НАТАЛИ

Женский журнал НАТАЛИ
ЛИЧНАЯ ЖИЗНЬ КАРЬЕРА КУЛЬТУРА МОДА КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ ДОМ ЗА ГРАНИЦУ ГОРОСКОП НОВЫЙ ГОД 2016

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 8277 ]  На страницу Пред.  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332  След.
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: Ср июл 05, 2017 10:22 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Буря, невже ні в кого не залишилось відео чи фото хоча б - у випадку з твоєю подругою? Тим більше що вони спокійно сиділи і чекали поліцію.

І чому не викликали швидку зарзу не зняли побої, зафіксували всі ті переломи.

Пробач, але якось не сходиться те все....

І таки кількість історій страшилок аж ніяк не є показником їх - ти історій 'правдивості'.

Можно иметь свое мнение, а можно "иметь" (***в значении грубо любить) мнение других (c) Flyback

Профиль Отправить личное сообщение  

СообщениеДобавлено: Чт июл 06, 2017 1:13 am  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Бурерожденная писал(а):
В українській мові закінчення імені може змінюватися на "о".

В називному відмінку? Буря, ти шо???

Бурерожденная писал(а):
Так, тобі. Просто я помітила, що останнім часом всі - саме всі - твої повідомлення про Україну... як би це сказати? надто райдужні, навіть феєричні. Так, я погоджуюся, що зроблено чимало. Але в основному - на МІЖНАРОДНОМУ рівні. І за це, я вважаю, Порошенко треба Нобелевську премію дати: усього за три роки ТАК підняти Україну на міжнародній арені - це майже подвиг. Не знаю, хто ще міг би таке зробити.

До слова, це і є повноваженнями Президента України - міжнародні відносини. І ще армія.

Бурерожденная писал(а):
А ось у самій країні змін мало, дуже мало, надто мало. Маю на увазі ПОЗИТИВНИХ змін.

Ну і? Хто винен у цьому?

Бурерожденная писал(а):
Ти дуже раділа націоналізації Привату - я тобі надала декілька доказів того, що це ПОГІРШИЛО його роботу і принесло клієнтам Привату дуже багато проблем.

Буря, я не раділа націоналізації Привату. Слово "раділа" тут абсолютно недоречне. Перечитай, якщо хочеш, що привело до націоналізації і спричинило її. І чому націоналізація була однозначно кращим виходом зі становища, ніж її альтернатива.

Бурерожденная писал(а):
Ти дуже пишалася реформою поліції - я тобі навела два яскравих приклади того, як вона "працює", тобто майже нічого не робить.

А поліцією - так, пишалася й пишаюся. Бо загальні зміни очевидні. Що, звичайно, не означає, що є конкретні негативні випадки - як у всьому світі, Буря, і у Великобританії, і в Швейцарії, і в Норвегії, і т.п. Тим більше, я у відповідь на твої історії можу привести десять позитивних, які теж сталися не зі мною, мені про теж про них розповідали - і шо?

Бурерожденная писал(а):
Яким боком мер ДНІПРА до бійки у КИЄВІ можна лише здогадуватися. Але то таке.

Чому саме до бійки? Ти ж ще про сморід з квартири писала. Сморід, я так зрозуміла, в Дніпрі?

Бурерожденная писал(а):
Наташа, навіщо ти знову поливаєш брудом Філатова?

Буря, як кажуть небрати, "палєгчє". "Поливати брудом" - це взагалі-то означає безпідставні обвинувачення. Я ж назвала факти. Що з названого мною - неправда? Він що, насправді не призначив ту беркутівську наволоч? Чи він не поливає триповерховим матом дніпрян, своїх виборців, у себе на сторінці у ФБ? Пардон, але це я своїми очима читала :evil:

Щодо призначення - Буря, те, що ти пишеш, це взагалі капєц якийсь. "Наступила собі на горло", "закрила очі" на те, що на керівній посаді сидить вбивця з руками в крові по лікоть... Якщо ти на таке ладна закрити очі, то чому ти з десятком обурливих смайликів пишеш мені про якісь негативні історії і сподіваєшся на моє незакриття очей на них, хоча їх ну ніяк не можна порівняти з оцим???

Ти знаєш... Я ось тут і закінчу цю розмову.

СообщениеДобавлено: Чт июл 06, 2017 1:29 am  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

І ще до слова - чудовий пост про "зрадофілію".

Анна Оскомина:

"Чтоб вы понимали, зрадофилия - в Украине это самая выгодная концепция. Смотрите сами.
1. В стране в положении и состоянии сегодняшней Украины где-то что-то обязательно идёт не так. И если ты хаешь все подряд, где-то твой "прогноз" непременно выстрелит, и в глазах верных адептов ты будешь выглядеть прозорливым и мудрым аналитиком. И пусть зрадофильский прогноз выстрелит один раз из тысячи, но у зрадофила всегда будет приятная возможность сказать "я же говорил".
2. Цена ошибки для зрадофила невелика. Он не несет никакой ответственности ни перед обществом, ни перед своей аудиторией, если пророчил зраду, а по факту оказалось не так уж плохо, а то и вовсе хорошо. Во-первых, в мире постмодернизма любое явление или событие можно трактовать двояко, выкрутив его так, как выгодно тебе. Во-вторых, даже если не получается высосать зраду из пальца, то аудитория у зрадофила обычно обладает слабым критическим мышлением, потому достаточно просто отвлечь её внимание от несбывшегося прогноза и потыкать носом в исполнившийся.
3. Как я уже сказала, зрадофил сеет в благодатную почву. Его аудитория не склонна вникать в детали и обстоятельства, она спешит с выводами по поверхностным данным, быстро ищет виноватых, легко ведется на конспирологию, дружно подхватывает лозунги "геть" и "ганьба", и самое приятное, у неё очень короткая память. Такой аудиторией легко и просто манипулировать.
4. У зрадофила тактически выгодная позиция нападающего. Не важно, сколько правды или лжи содержится в его обвинениях, он вынуждает ответчика их опровергать и оправдываться. И опять-таки, он не несет никакой ответственности, если его обвинения - домыслы, ложь и клевета, и наносят непоправимый ущерб репутации человека. Вспомните Мочу и его ложь про "празднование Яценюком первого миллиарда".
Такая тактика позволяет зрадофилу подавать себя бдительным обличителем власти, пламенным борцом с несправедливостью, а оправдательная позиция ответчика выглядит заведомо слабой и проигрышной.
5. У зрадофила всегда будут свои благодарные потребители, которые слышат от него то, что желают услышать: "Вы живете плохо не потому, что вы десятилетиями и поколениями создавали такой мир вокруг себя, а потому, что эта власть плохая, плохое государство, которое не дает вам того, что вы заслужили по праву, а вы-то хорошие, вы достойны самого лучшего". Как приятно верить в то, что в твоих проблемах виноват кто-то другой, а не ты сам.
6. Так как зрадофил противопоставляет себя действующей власти, то в любом противостоянии компетентному и сведущему собеседнику у зрадофила всегда есть последний аргумент - обвинить оппонента в продажности и конъюнкторности. Если аргументы слабые, а троллинг задевает за живое, смело кричи "Да он порохобот! Ему платит Минстець! Он из ботов Кононенко-Грановского!" - это всегда работает.
Нашу страну очень трудно менять, потому что за десятилетия, а то и столетия подчиненного положения она закостенела во многих ошибочных и деструктивных догмах. Украина умеет объединяться для противостояния врагу, но пока не научилась объединяться ради совместной созидательной деятельности. В Украину очень сложно верить, потому что все такие предыдущие попытки заканчивались не очень радужно, а иногда и очень кроваво. Каждому из нас приходится пересматривать свои убеждения, переосмысливать свои установки, принимать на себя свою 1/40-милионную долю ответственности за общее будущее. Для взрослого человека это болезненный и длительный процесс.
Зрадофилия предлагает альтернативный путь, легкий и приятный - "найди виноватого". Беда в том, что на этом пути можно запросто потерять всю страну.
Напоследок притча. Однажды Сократа с учениками встретила красивая блудница. "Сократ, вот смотри, ты годами тратишь столько времени и усилий, чтоб просветить их и научить думать, а мне достаточно любого из них поманить пальцем, и он побежит за мной, как собачонка". "Да, это так," - ответил Сократ, - "Но карабкаться вверх всегда намного труднее, чем катиться с горы".

СообщениеДобавлено: Чт июл 06, 2017 11:41 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Nikas писал(а):
Буря, невже ні в кого не залишилось відео чи фото хоча б - у випадку з твоєю подругою?

Я ж написала, що є відео.
Nikas писал(а):
І чому не викликали швидку зарзу не зняли побої, зафіксували всі ті переломи.

Все зафіксовано.
Nikas писал(а):
Пробач, але якось не сходиться те все....

Я розумію, що Вам не віриться, що таке буває, бо в Штатах, впевнена, таке неможливо. Але у нас - без проблем.
Natasha писал(а):
В називному відмінку?

Не пам'ятаю.
Natasha писал(а):
До слова, це і є повноваженнями Президента України - міжнародні відносини. І ще армія.

Так я і не звинувачую його - навпаки. Я кажу про ситуацію вцілому.
Natasha писал(а):
Перечитай, якщо хочеш, що привело до націоналізації і спричинило її. І чому націоналізація була однозначно кращим виходом зі становища, ніж її альтернатива.

Я впевнена, що Коломойський не довів би Приват до банкрутства. З багатьох причин.
Natasha писал(а):
Бо загальні зміни очевидні.

Які?
Natasha писал(а):
конкретні негативні випадки

Цих випадків БАГАТО. Набагато БІЛЬШЕ, ніж під час роботи міліції. Ось, що найстрашніше. Спочатку у нас дуже багато людей раділи створенню поліції. І навіть наводили докази того, що поліція працює краще. Але то було спочатку. Поступово стали з'являтися історії, схожі на ті, що я розповіла: одна, друга, десята, сота... Від різніх людей різних міст України. Я у все це не вірила - вважала їх брехунами і зрадниками. Доки це не торкнулося близької мені людини, не вірити якій у мене не має жодного приводу.
Natasha писал(а):
Ти ж ще про сморід з квартири писала.

Сморідом повинен мер займатися??? :shock: Ти впевнена?
Natasha писал(а):
"Наступила собі на горло", "закрила очі" на те, що на керівній посаді сидить вбивця з руками в крові по лікоть...

Я тебе ще раз питаю: що ти пропонуєш? Зняти Філатова з посади? І що далі? Кого замість нього? Вілкула? Ти бажаєш другу Новоросію в моєму місті?
Це мені зараз нагадує, як ватники кричать "Геть Порошенко!". Вже четвертий рік поспіль вони вимагають його іпмічменту, називають його злочинцем, тощо... Але як тільки їх питаєш "Хто замість нього?", як вони одразу у кущі: жодного разу за три роки ні я, ни інші патріоти НЕ ДОЧЕКАЛИСЯ відповіді на це питання бодай від одного ватника. Тобто для них ціль - прибрати Порошенко, а що буде після цього - про це вони не думають, це їх не хвилює. Якщо після того Путін знищить ВСЮ Україну - вони знов звинуватять у цьому ПАТРИОТІВ. #-o

СообщениеДобавлено: Пт июл 07, 2017 12:12 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Буря, я ж тобі написала: я закінчую цю розмову. Бо коли мене доросла людина питає про своє місто "А що ж нам робити?" - питає мене, людину, яка знаходиться в декілька тисячах кілометрів від її міста, а вона сама там, на місці, в місті, звідки повно народу були на Майдані, де повно ветеранів АТО, де повно волонтерів і т.п. - з якими при бажанні можна зв'язатися і, якщо сама не знаєш, то спитати в них, що можна зробити і що вони конкретно роблять, - бо вони таки роблять щось, - але ця людина питає про це мене, то це, знаєш, навіть не просто несерйозно. Це... Ну не буду писати, як це, на мою думку, називається.

Ну і про Коломойського я тут не писатиму (більше) й слова. Ну й оцей пєрл "Коломойський не довів би Приват до банкрутства" я не коментуватиму. Теж з багатьох причин. І оце "цих випадків БАГАТО" теж не коментуватиму, бо знаю з доcвіду, що це марно. І питати в тебе про джерела твоєї "статистики" теж марно. Бо "плавали, знаєм" - тобто я вже питала. Конкретно в тебе і конкретно про це. І я пам'ятаю, що ти тоді відповідала. Так навіщо мені питати це в тебе знов?

А твій останній абзац і взагалі уособлення тих причин, з яких я не хочу продовжувати розмову. Ну хіба ж тобі самій не очевидно, що ти робиш? Ти питаєш в мене: "Що ти пропонуєш? Зняти Філатова з посади?" Це те, що називається "leading question" - тобто ти озвучуєш не тільки саме питання (тобто перше питання в цитаті), а й варіант відповіді (друге питання в цитаті). А от далі й взагалі "пєсня": ти продовжуєш засипати мене питаннями так, ніби я вже відповіла на це твоє питання, і відповідь була "Так, я пропоную зняти Філатова з посади". Насправді я цього не казала, але ти продовжуєш розмову так, ніби я це казала - тобто ти сперечаєшся з моїми уявними відповідями. Ну класичне ж "сама прідумала, сама абідєлась". І мені, якби я продовжувала нашу розмову, довелося б не просто відповідати на твоє перше питання, а спростовувати твої абсолютно абсурдні наступні питання, які побудовані на хибних і взагалі висмоктаних з пальця висновках. Наприклад, мені б довелося тобі доводити і пояснювати, що я насправді не хочу "новоросію в твоєму місті". Тобто, мені б доводилося виправдовуватися, хоча абсолютно жодних приводів для цього я не давала. Ну й під кінець ти мене й взагалі порівняла з тими, хто кричить "Геть Порошенка", хоча різниця така очевидна, що аж верещить. Ну, "прєлестно". Аут. На цьому й нарешті закінчимо, ОК? Якщо ж хочеш продовжити - давай ти й далі уявлятимеш собі мої відповіді (ти ж вже почала), і відповідатимеш на них, на мої уявні відповіді. Згода?

СообщениеДобавлено: Пт июл 07, 2017 3:56 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Natasha, так, згодна, що цю розмову треба закінчувати. Бо, як я й думала, в тебе немає пропозицій щодо ситуації з Філатовим. Там може бути лише два виходи: або він знімає з посади того беркутівця, або знімають його. Щось мені підказує, що беркутівця він не зніме, навіть якщо почнуться бунти в місті. А ось бунти будуть дуже вигідні Рашці. Тому народ і не піднімається - розумний, бачте. Інший вихід ще гірший: ДОСТОЙНОЇ заміни Філатову НЕМАЄ. Як поки що немає достойної заміни Порошенко. Щойно Філатов піде з посади - це місце займе Вілкул, використовуючи будь-які методи, і я навіть думати не хочу, що буде з моїм містом після цього. Інших виходів з цієї ситуації я не бачу. Ну, хіба що сам беркутовець захоче піти з посади. Тому якщо обирати між цими двома виходами з ситуації, то я обираю перший. Тому що я не бажаю бачити Новоросію в своєму місті. :evil: Можеш зненавидіти мене за те, що для мене цей беркутовець ТРОХИ менш ненависний за Новоросію, - я дозволяю. :roll:
Що стосується Коломойскього та Привату, у мене ще з перших днів націоналізації до тих, хто вважає цю міру правильною, було лише одне питання: а звідки ви знаєте, що Приват ДІЙСНО БУВ на межі банкрутства? От ти, Наташа, звідки знаєш? Чи не з новин? Правду знали лише Коломойський та його найближче оточення. Можливо, дехто з влади теж знав, але де гарантія, що це ПРАВДА? Чому ви всі так впевнено відкидаєте ймовірність того, що нам просто БРЕХАЛИ, щоб захапати такий ласий шматок? Ні, я нікого не звинувачую і не стверджую, що дійсно брехали і дійсно захапали, - у мене немає жодних доказів, як немає доказів того, що Приват був на межі банкрутства. Я просто НЕ ВІДКИДАЮ таку можливість. І те, що робота банку дуже погіршилася за ці місяці, тільки посилює мою невпевненість. :?

СообщениеДобавлено: Сб июл 08, 2017 5:04 am  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

До речі про поліцію і її потенційно неправомірні дії. Має бути якась моніторингова система противаг - і впевнена що така має бути в Україні!

Про поліцію в штатах, Буря вона не зaвжди звісно була така, її такою зробила система!

Можно иметь свое мнение, а можно "иметь" (***в значении грубо любить) мнение других (c) Flyback

СообщениеДобавлено: Пн июл 10, 2017 11:37 am  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Вітаю - до сонму "порохоботів", "агентів мінстеця" і т.п. приєднався Держсекретар США Рекс Тіллерсон :) Порохоботи всіх країн, єднайтеся!

"Я хочу визнати надзвичайний прогрес, якого було досягнуто українським урядом у реформі впродовж останніх трьох років, і це є також очевидним в економічних реформах, що на мою думку є доволі надихаючим", – заявив Тіллерсон.

СообщениеДобавлено: Пт июл 14, 2017 9:34 am  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

2017-07-13 :: Депутат від БПП К-С районної ради Паламарчук Олександр застосував фізичну силу до мешканця села Гатне Чагарова Сергія, який є неповнолітнім школярем.
Подія відбулась під час засідання сесії Гатненської сільської ради.

Дуже добре чутно,погрози, та залякування, налице є загроза життю школяра Чагарова Сергія від охорони депутата БПП Паламарчука Олександра, та особисто від самого депутата від БПП Паламарчука Олександра, та його брата. За честність, 16-річного Сергія Чагарова називають місцевим Гонгадзе.
https://kpravda.com/deputat-kievo-svjat ... ideo/12073
Ніхто за дитину, не вступився, окрім Ирини Федорів.Не Дай Боже із дитиною щось станеться

Профиль Отправить личное сообщение Отправить email  

СообщениеДобавлено: Вс июл 30, 2017 12:08 am  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Чудовий пост від Анна Оскомина. Просто крик душі. І моєї теж. Підписуюся не просто під кожним словом - під кожною літерою.

"Знаете, друзья, я просто иногда не понимаю.

Мы в 2014м погибали. Мы реально погибали, и если вы считаете, что нет, вы плохо оценивали действительность. Это когда вас пришибают новостями, что ваш ребенок (нет, не родитель, которому, хоть как, но суждено уйти раньше вас, нет, даже не найдейтесь) смертельно болен. И вы узнаете об этом внезапно. Да, единицы из нас осознавали, что это не банальная ангина, а ангина, вызванная супербактерией, устойчивой к большинству антибиотиков. Из ребенка убывает жизнь с каждым часом, а врачи разводят руками. Если вы забыли, как было в 2014м, то вы и не знали по-настоящему, как это было.

И мы как-то выжили. И блин, в 2017м году мы вступаем в момент торжества. Да, момент компенсации за то чувство страха, унижения и боли, которое мы пережили за 14-15 годы. Мы, страна, которой почти не существовало для мира еще несколько лет назад, сопротивляемся, как черти, как берсерки, - вооруженной до зубов, даже ЯО, одной из мощнейших армий континента! Мы умудряемся реформироваться - стиснув зубы, чтоб не напороть сгоряча ошибок, аккуратно, осторожно и медленно, как хирург, который проводит операцию на мозге раненного бойца - в блиндаже, в эпицентре артиллеристского боя. Несмотря на дичашее сопротивление внутренних врагов и засланцев, - мы движемся вперёд.

Мы как-то умудрились не позволить Газпрому выкручивать нам руки почти 2 года.

Мы как-то умудрились получить безвиз.

Мы как-то ухитрились получить поддержу таких стран, которые нас едва замечали на глобусе совсем недавно! Штаты вводят санкции, вписавшись за нас. Европа, при всех своих шкурных интересах, готова на санкционные издержки (я без иллюзий, но хотя бы формально).

Каждый день из СМИ нашего главного врага приходят новости, от которых мы ржём всей страной! Наш сильный, хуже того - очень богатый, в сравнении с нами, - враг, который в свое время мог купить всю нашу страну с потрохами, и даже не один раз, (точнее, купил бы элиту, радикалов бы заткнули, а мы бы смирились или чухнули бы хоть тушкой, хоть чучелом) - медленно, но верно погружается в топь!

Неужели кто-то ещё не ощущает, что мы побеждаем? Неужли кому-то не очевидно, что мы уже прошли переломный момент?

Не каждый оскорбленный и униженный доживает до момента триумфа над поверженным - могучим, властным, богатым, - врагом. А мы - мы дожили!
Мы, небольшая, не особо везучая страна на задворках Европы - мы дожили до момента начала возмездия! Как можно не понимать - мы выстояли!
Как можно обесценивать этот момент? Как можно продолжать что-то там вымарывать в виде "нет реформ, ничего не меняется", если нужно весело, задорно, на полную грудь поддерживать (пинать иногда) тех, кто меняет Украину к лучшему?

Не понимаю, блин, как кто-то до сих пор может хавать зраду. Да ты ж недавно едва выжил, парень! Хотя бы помолись в благодарность богу, если ты верующий!"

СообщениеДобавлено: Вт авг 15, 2017 10:32 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Аааа! Шо твориться! Порохоботи захопили JP Morgan! Ось що шоколад животворящий робить! :wink:

JPMorgan Bond Tipoff Nets 50% Reward for Ukraine Bet

СообщениеДобавлено: Ср авг 23, 2017 9:49 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Синій, як море, як день, золотий -
З неба і сонця наш прапор ясний.
Рідний наш прапор високо несім!
Хай він, уславлений, квітне усім!

(О.Олесь).

З Днем Державного Прапора, дорогі українці! :love1:

Изображение

СообщениеДобавлено: Чт авг 24, 2017 8:40 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Страшний сон Кремля на Хрещатику.

https://www.facebook.com/inforesist/vid ... 067511787/

СообщениеДобавлено: Чт авг 24, 2017 8:59 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Ого , її величність теж привітала Україну з Днем незалежності! :))))))

СообщениеДобавлено: Вт авг 29, 2017 12:19 am  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 101 (огляд)

СообщениеДобавлено: Пт сен 01, 2017 11:13 am  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Щиро вітаю, українці! Від усього серця вітаю, дорогі мої земляки! :love1:

EU-Ukraine Association Agreement fully enters into force

СообщениеДобавлено: Пт сен 01, 2017 1:29 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Ирискина писал(а):
Многие граждане Украины не хотят воевать и вовсю делятся способами законного отказа от мобилизации. Активисты составляют грамотные инструкции. Предлагаем вашему вниманию одну из них.
«Если вы получили повестку из военкомата, не спешите туда идти! Позвоните в СНБО (044-255-09-00), в генштаб (044-454-44-51) и поинтересуйтесь, на каком основании вам пришла повестка?

Вот посмотрите на этом портале http://voenkomat.com.ua/otsr.php про то, какие бывают отсрочки от несения военной службы и как их получить законными и не совсем законными методами ))). Там публикуют свои секреты, работающие в военкомате люди. Так что рекомендую.

СообщениеДобавлено: Вс сен 10, 2017 11:25 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

А що це в нас така тиша стосовно Саакашвілі? Дуже дивно.

СообщениеДобавлено: Пн сен 11, 2017 7:33 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Дівчата а що там з Міхо твориться? Тут якось кусками все освітлюється...

Але те що Міхо знюхався з Йульою, уже досить напрягає...

СообщениеДобавлено: Пн сен 11, 2017 9:50 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Nikas писал(а):
Дівчата а що там з Міхо твориться? Тут якось кусками все освітлюється...

Незаконний перетин кордону: натов оточив Міхо і так провів його через кордон. Там його зустріла Юлька і вони поїхали. Ніхто не може зрозуміти його наміри, Порошенко за це виваляли в багнюці навіть його прихильники, його рейтинг звалився майже до нуля. Міхо спокійнісінько розгулює по Україні, влада набрала в рота води, що коїться - ніхто не розуміє. Одне зрозуміло: кордонів в Україні НЕМАЄ. Від слова зовсім. А ми потім дивуємося, що на Сході вільно зайшла ворожа техніка та армія. #-o

СообщениеДобавлено: Вт сен 12, 2017 3:41 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Таке враження що Міхо в якомусь глибокому запрограмованому трансі/гіпнозі. Що його купили якось не дуже віриться, а от з психологічним програмуванням може бути все по-іншому.

Буря
- про кордони - повністю згідна. То мав бути пріоритет #1 після агресії на Донбасі.....

Але бачу Порох їм насолив конкретно раз уже Міхо 'підключають'.

СообщениеДобавлено: Чт сен 14, 2017 3:52 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Забаньте уже хтось того Bалєру!

СообщениеДобавлено: Чт сен 14, 2017 4:04 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Щодо Міхо - завжди думала що він є адекватом і розуміє що робить - і до чого то може привести - але то було до того ідіотського його 'прориву кордону'. Це так Йуля на нього впливає ?

З Йульою то все ясно - а от як так сталось що Міхо став грати на стороні ерефії - оце головне запитання.

СообщениеДобавлено: Вс сен 17, 2017 6:28 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Ребята и девчата, пока Вы тут пытаетесь перессорится из-за последних событий в Украине, херсонщина активно развивается в информационном поле. Вот посмотрите, какой создали портал громады Херсон http://gromada.ks.ua. Ну как Вам такое развитие по сравнению с другими областями ?

СообщениеДобавлено: Ср сен 20, 2017 2:23 pm  Заголовок сообщения: Re: Украина. События и комментарии.

Наташа, скажи, будь ласка, скільки у вас коштує свинина та шоколад? А то по інету зараз бігає чергова новина про те, що у Британії свинина коштує лише 1,5 фунти, а шоколад 0,4. Зрозуміло, що це брехня, але стало цікаво, яка ж справжня вартість.

[ Сообщений: 8277 ]  На страницу Пред.  1 ... 327, 328, 329, 330, 331, 332  След.

Гороскоп декабрь
знак Водолей Гороскоп Водолей
знак Рыбы Гороскоп Рыбы
знак Овен Гороскоп Овен
знак Телец Гороскоп Телец
знак Близнецы Гороскоп Близнецы
знак Рак Гороскоп Рак
знак Лев Гороскоп Лев
знак Дева Гороскоп Дева
знак Весы Гороскоп Весы
знак Скорпион Гороскоп Скорпион
знак Стрелец Гороскоп Стрелец